Press Release

2018-11-15

Vilniuje vyksta tarptautinė programuotojų konferencija „Build Stuff“

Vilniuje šią savaitę vyksta septintoji programuotojų konferencija „Build Stuff“. Šiais metais konferencijoje dalyvauja 1.400 dalyvių iš 40 pasaulio šalių. Programuotojams skirtoje konferencijoje šiemet lankysis ir tarptautiniai pranešėjai iš tokių organizacijų kaip „Google“, „Trustpilot“, „eBay“ ir „Volvo Group“.
Read more

 

2018-11-14

Stebėkite konferenciją „Build Stuff“ tiesiogiai!

Lapkričio 14-18 dienomis Vilniuje vyksta septintoji programuotojų konferencija „Build Stuff“. Šiais metais konferencijoje dalyvauja 1400 dalyvių iš 40 pasaulio šalių.

Read more

 

2018-11-09

Vyksiančioje programuotojų konferencijoje – ypatingas dėmesys moterims technologijose

Septintus metus iš eilės tarptautinė ir didžiausia Baltijos šalyse programuotojų konferencija „Build Stuff“ į Vilnių planuoja sutraukti daugiau nei 1200 technologijų entuziastų iš 40 pasaulio šalių. Šiemet dėmesys bus skiriamas ne tik programavimo tendencijoms, tačiau ir dirbančiųjų technologijų sektoriuje įvairovei didinti.
Read more

2018-04-17

Code on the beach at the Build Stuff conference

 

Build Stuff, a seaside software development conference for people who actually build stuff is happening May 5-6 in Mallorca, Spain, is your perfect opportunity to code on the beach. Started in 2012, Build Stuff annual software development conference has been held in Lithuania, Ukraine, and Spain, welcoming 7000 participants to date.

Read more

 

2017-11-22

PROGRAMUOTOJAI KLAUSĖSI OPEROS SOLISTŲ

Praėjusią savaitę vykusioje tarptautinėje programuotojų konferencijoje „Build Stuff” iš viso pasaulio suvažiavusių virš tūkstančio programuotojų dėmesį kaustė ne tik technologijų pasaulio tendencijos, bet ir operos solistų pasirodymas. Įpusėjus konferencijai, dalyviais bei techniniu personalu persirengę „Vilnius City Opera” solistai atliko netikėtą pasirodymą.

Read more

2017-11-15

Programuotojų konferencija Vilniuje – su gitaromis ir 3 metrų aukščio ančiukais

 

Lapkričio 15 dieną Vilniuje prasidėjo programuotojų konferencija „Build Stuff“. Penkias dienas truksianti programuotojų šventė šiemet sutraukė daugiau nei 1200 technologijų entuziastų iš 40 pasaulio šalių, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Read more

 

2017-10-24

Kartą metuose Lietuva tampa tikru programuotojų traukos centru
 

Lapkričio 15 dieną Vilniuje prasideda jau šeštoji, penkias dienas truksianti programuotojų šventė. Daugiau nei 1200 IT specialistų iš 40 pasaulio šalių dalyvaus tarptautinėje programuotojų konferencijoje „Build Stuff“.

Read more

 

 2016-11-16

Sostinėje vyksta tarptautinė programuotojų konferencija „Build Stuff“ 
 

Vilniuje prasideda penktoji tarptautinė programuotojų konferencija „Build Stuff“. Sostinę kaip patrauklią informacinių technologijų investicijoms kryptį vis dažniau pastebi didelių tarptautinių kompanijų atstovai. Pasak organizatorių, ši konferencija primena apie Lietuvos potencialą technologijų srityje.

Read more

2016-11-16

Vilniuje – tarptautinė programuotojų konferencija

Lapkričio 16–20 dienomis programuotojus bei technologijų entuziastus po vienu stogu sukvietė tarptautinė konferencija „Build Stuff 2016“.

Read more

 

2016-11-16

Vilniuje susirinko programuotojai iš 40 pasaulio šalių

 

Šiandien Vilnius penktą kartą tampa Europos programuotojų meka – sostinėje prasidėjo tarptautinė IT konferencija „Build Stuff“. Į renginį  susibūrusius daugiau kaip 1 000 dalyvių iš 40 šalių pasveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Read more

2016-11-17

Programuotojai klaviatūras iškeis į gitaras

Trečiadienį Vilniuje prasidėjusios programuotojų konferencijos „Build Stuff“ dalyviai turės galimybę pamatyti išskirtinį projektą – Lietuvoje susikūrusią vienintelę išskirtinai iš IT specialistų suburtą muzikos grupę pavadinimu „Undefined“.
Read more

2016-11-16

IT eskpertas: baikime svajoti apie Silicio slėnį Lietuvoje

Nors dažnai girdime, kad Lietuva turi itin dideles perspektyvas informacinių technologijų verslo srityje, anot tarptautines kompanijas konsultuojančio IT specialisto Gregory Youngo, mūsų šaliai pavojinga būtų savo potencialą išeikvoti siekiant tapti „Silicio slėnio“ kopija.
Read more

2015-11-18

Konferencija „Build Stuff“: IT profesionalai įsispyrė į šlepetes

Tarptautinė konferencija „Build Stuff“, jau pripažinta programuotojų visoje Europoje, ketvirtą kartą grįžta į Vilnių. Šiandien ir iki pat sekmadienio, lapkričio 18-22 dienomis, IT ekspertai dalinsis tuo, kas geriausia programinės įrangos kūrimo srityje – nuo pasaulinių inovacijų, tendencijų iki asmeninių patirčių ir patarimų. Visa tai gyvai iš Dėdės Bobo, Michaelo Feathers, Kevlin Henney, Oren Eini bei daugelio kitų lūpų.

Read more

2014-11-19

IT žinovas G. Youngas: kokie didžiausi technologiniai pokyčiai mūsų laukia

Trečiadienį „Radisson Blu Lietuva“ konferencijų centre prasidėjo konferencija IT profesionalams „Build Stuff‘14“, kuri tęsis penkias dienas. Jos metu pasaulines inovacijas, naujausius įvykius, tendencijas ir kryptis pristatys žymiausi pasaulio IT ekspertai.

Read more

2014-11-18

Benas Hallas: ką daryti, kad netaptumėte startuoliu-zombiu

Jau rytoj prasidės viena didžiausių programavimo konferencija Lietuvoje „Build Stuff“. Ji Vilniuje suburs žymius IT specialistus, tarp kurių ir konsultantai, mentoriai, ir verslininkai, startuoliai. Renginio išvakarėse pokalbis su Benu Hallu, sukūrusių savą startuolišką filosofiją.

Read more

2014-11-07

Ką garsiausi programuotojai veikia po darbo?

Lapkričio pabaigoje Vilniuje vyksianti programavimo konferencija „Build Stuff“ į Lietuvą sukvies geriausius IT specialistus. Renginio tikslas ne tik pasidalinti profesinėmis žiniomis, bet ir supažindinti su įdomiais žmonėmis, kuriems programavimas reiškia kūrybą, derančią su muzika, rašymu ar net humoru.
Read more

2013-12-09

Vilniuje vyks viena didžiausių programavimo konferencijų Lietuvoje

Šiandien Litexpo parodų rūmuose Vilniuje prasideda konferencija IT profesionalams „Build Stuff‘13“, kuri tęsis penkias dienas. Jos metu pasaulines inovacijas, naujausius įvykius, tendencijas ir kryptis pristatys žymiausi pasaulio IT ekspertai – Joe Armstrong, Tom Gilb, Kevin Hammond ir kiti.

Read more

Get updates!
All events
Contacts

📧 General inquires

📧 Speaking inquires

📧 Partnership inquires

Signing up for newsletters indicates you agree with our Privacy Policy.

@2019 Official organizer FIX EVENTS, LITHUANIA

#BUILDSTUFFLT

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon